Sultan orhan mahallesi Kışla caddesi No:68/A Gebze / Kocaeli

NORM OTOMASYON ELEKTROMEKANİK İTHALAT İHRACAT SANAYİ İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ; Bir Otomasyon Mühendisliği şirketidir. Kuruluşundan itibaren Teknolojik gelişmeleri çok yakından takip eden, yerel varlığı ve uluslararası uzman ekibi ile konusunda sektör tecrübesine sahip yönetim kadrosunun liderliğinde , Otomasyon Şirketi olarak piyasada yer almaktadır. Norm Otomasyon ‘’Güvenlik ve Bina Yönetim Sistemleri, Kontrol ve Endüstriyel Otomasyon Sistemleri,  Akıllı Pano & Alçak Gerilim Pano Sistemleri, KNX Akıllı Ev Otomasyonu Sistemleri,’’ uygulamasını gerçekleştiren Otomasyon Mühendisliği firmasıdır.

 

NORM OTOMASYON ELEKTROMEKANİK İTHALAT İHRACAT SANAYİ İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ takımında, birçok uluslararası projeye imza atmış personel yer almaktadır.Kültür Merkezi, Hospital, Autopark, Konğre Merkezi, Residence Ofis & Hotel Projeleri, Alışveriş Merkezi, Villa Projeleri öne çıkanlardan birkaçıdır.
 
NORM OTOMASYON ELEKTROMEKANİK İTHALAT İHRACAT SANAYİ İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ amaçı; uzman mühendisi ve piyasa deneyimi olan, Uluslararası Firma teknolojileri ile, projenizin için doğru ve ekonomik bir çözüm sunması. 
 
NORM OTOMASYON ELEKTROMEKANİK İTHALAT İHRACAT SANAYİ İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ hedefi; "Müşteri Memnuniyeti". yatırım ve eğitimli personel dayalı hizmet. Şirketimizde güvene dayalı bir sinerji var. Biz en iyi şekilde müşterilerimize bu güven ve beraberliği yansıtmaktayız.. Müşterilerimizin güveni, önceliğimizdir. Biz projelere doğrudan personelimizin yüksek teknik kalitesini uyguluyoruz ve bu da müşteri memnuniyetini getiriyor.

Norm bms Norm bms