Sultan orhan mahallesi Kışla caddesi No:68/A Gebze / Kocaeli

Özellikler

Karmaşık gereksinimler basit çözümler ister
Her bina kendi akıllı çözümünü ister ve her müşterinin kendine ait bireysel bir talebi vardır. Gelişen teknolojiler her geçen gün daha büyük bir rol oynamaya başlıyor ve entegrasyonu, istenen işlevin yapılabilmesi için hesaba katılmalıdır. Bu teknik zorlukların yanında müşterinin basit işlem için olan arzusu da önemli bir faktör. İşte bu, başarı için anahtar niteliğinde. Arka plandaki kontrol teknolojisi her ne kadar kompleks olursa olsun, müşteriler kullanım konusunda o kadar sezgisel bir basitlik bekler. Schneider Electric’in bütün uzmanlığını tek bir pakette toplarlayan yaşam alanı yönetim sistemi çözümü ile bina kontrolünü kapsamlı hale getirin. Bu; nerede olursanız olun kolayca kontrol edebileceğiniz ürünleri ve teknolojileri U.Motion’un bir araya getirmesiyle mümkün oluyor. Tek bir formattaki arayüz, müşterilerinizin bütün KNX bina fonksiyonlarını sezgisel ve kullanışlı bir şekilde kontrol edebilmelerini sağlıyor. Bütün U.Motion bileşenleri test edilip koordineli bir şekilde üretiliyor, bu da planlamayı kolaylaştırıyor.

U.motion Touch 7, 10 & 15
U.motion KNX Server Plus, Touch 10 & 15
U.Motion dokunmatik panelleri, ayrıntılı görselleştirmenin çevresine sade bir çerçeve yerleştirir. Hem yatay hem de dikey kurulabilen ultra ince Android-tabanlı 7” ekrandan tutun daha büyük 10” ekran veya etkileyici büyüklükteki 15” ekran olmak üzere ihtiyacınıza ve bütçenize uygun olan ekran boyutunu seçebilirsiniz. 10” ve 15” panellerin boş duvara montaj için olan özel setleri ince ve tam sıva-altı kuruluma olanak verir. Bütün aile, entegre server özellikleri ile standalone kurulumlar için U.Motion KNX Server Plus Touch (10” & 15”) ile tamamlanabilir.

U.motion KNX Server & KNX Server Plus
Proje ihtiyaçlarına göre maliyetin doğru seviyede tutulması için 2 çeşit U.Motion KNX Server’ı mevcuttur. U.Motion KNX Server’ı; basit U.Motion çözümü için bir başlangıç noktasıdır. Görselleştirme ve kontrol için olan mobil cihaz uygulamalarının ve 7” dokunmatik panellerinin kullanılması için ideal bir seçenektir. Yüksek performansın istendiği çözümlerde ise; daha büyük dokunmatik panellerin kullanıldığı, kompleks sistemlerin ve kapı giriş sistemlerinin entegre edildiği U.Motion KNX Server Plus kullanılabilir.

U.motion Uygulamaları
U.Motion uygulamaları ücretsizdir ve müşterinizin, U.Motion sistemini akıllı telefondan/tabletten kolayca kontrol etmesini sağlar.

U.motion & Kapı iletişimi
Schneider Electric’in estetik tasarıma sahip çeşitli kapı istasyonları uygun bir sistem sunar. Çağrılar, birden fazla dokunmatik panelde hatta bağlı mobil cihazlarda bile görüntülenebilir.

Faydalar

  U.Motion sistemi basittir
• Hem kurulumda
• Hem yapılandırmada
• Hem de işlemde
Bir çok bileşen ve teknoloji birleştirilebilir

U.Motion sistemi esnektir
• Planlarken
• Genişleme yaparken
• Değişiklik yaparken
Bütün binalarda; harici cihazlarla uyumlu, tekli odadan çoklu oda kontrolüne veya bina kontrolü sistemine ölçeklendirilebilen açık bir sistemdir.

U.Motion sistemi verimlidir
U.Motion, aktif enerji tüketimini görselleştirmenizi ve izlemenizi mümkün kılar.

Uygulamalar

  • Aydınlatmayı, gölgelendirmeyi ve sıcaklığı kontrol etme
  • Enerji yönetimi ve yük kontrolü
  • Bina içinde iletişim (interkom ve kapı istasyonu ile iletişim)
  • IP kameralarla bina izleme
  • E-posta, RSS beslemesi, hava durumu tahmini, zaman senkronizasyonu ve İnternet bağlantısı üzerinden uzaktan kumanda yoluyla mesajlar

Yorumlar (0)

Yorum Yaz

Norm bms Norm bms