Sultan orhan mahallesi Kışla caddesi No:68/A Gebze / Kocaeli

Özellikler

KNX ile akıllı teknolojinin sunduğu avantajları yakalarken, konfor, emniyet ve verimlilik dilekleriniz gerçeğe dönüşsün. KNX, konut ve bina sistemleri mühendisliğinde açık protokollü küresel bir standardı temsil etmektedir.

Evinizin kontrolünü kolaylaştırmasının, sadeliğinin ve kullanım kolaylığının yanı sıra, evinizin enerji verimliliğini de önemli ölçüde artıran modern bir elektrik tesisatı. Schneider Electric'in geniş KNX çözümleri yelpazesiyle size sunduğu olanakları gelin birlikte keşfedelim.
 
Konfor
Oturma odanız, dinlenmek ya da içinizi ısıtacak sohbetler etmek için, evinizin en çok kullandığınız alanlarındandır: TV izlemek, kitap okumak ya da akşamı dostlarınızla geçirmek gibi bir çok duruma uygun, mükemmel senaryolarla anlarınızı daha dolu dolu yaşayabilirsiniz. Tek bir tuş istediğiniz tüm fonksiyonları etkinleştirebilir ve bu fonksiyonların belli bir sırada kusursuzca çalışmasını sağlayabilirsiniz: Jaluziler indirilir, ortam aydınlatmaları açılır ve oda ısısı istenilen sıcaklığa getirilir. Akşamın sonunda, tüm fonksiyonlar  birbirine paralel olarak kapanarak evin tamamı enerji tasarrufu sağlayan gece moduna geçer. Bu, olabilecek en üst düzey kontrol rahatlığıdır ve yaşamınızdaki daha önemli şeyler için size daha fazla zaman sunar.
 
Esneklik
Büyük bir odayı iki çocuk odasına, bir misafir odasına veya çalışma odasına dönüştürmek mi istiyorsunuz? KNX ile yapılandırmadaki işlevleri revize etmeniz yeterlidir. Dahası, çerçeve tasarımı ve kontrol yüzeyleri de hayallerinize göre tasarladığınız yeni evinize kolayca uyarlanabilir yapıdadır. Emniyet ve güvenlik
Test edilmiş ve standartlaştırılmış bir sistem olan KNX, kendinizi tamamen güvende hissetmenizi sağlayacak geniş fonksiyon yelpazesi ile güvenlik kontrolü de sağlamaktadır. Zaman kontrolü, gece sıcaklığı düşürebilen iklim kontrolü ve yatağın başucundaki panik butonu huzur içinde uyumanızı sağlar: Gece kuşku uyandıran sesler duyarsanız, evinizi ve bahçenizi parlak ışıklarla aydınlatmak ve jaluziyi kaldırmak için panik butonuna basmanız yeterlidir. Veya gece yatakta kitap okumak istediğinizde, jaluziyi aşağı indirmek ve doğru aydınlatmayı etkinleştirmek için bir tuş basmanız yeterli olacaktır.
 
Verimlilik
Bina kontrolü ile ilgili kişisel gereksinimlerinize bağlı olarak, KNX'e yatırım yapmanın maliyeti geleneksel bir kurulumdan daha uygun olabilir. Kısaca, ne kadar çok konfor isterseniz, KNX geleneksel sisteme göre bir o kadar daha ekonomik hale gelir. Ayrıca, KNX kurulumunun modüler yapısı, güçlük çekmeden geliştirilebileceği ve değiştirilebileceği anlamına gelir. Geleneksel bir sistemi değiştirme veya geliştirmek karmaşık ve pahalı olmasına karşın, KNX'in esnekliği daha az iş gerektirmesi sayesinde paranızı uzun vadede fazlasıyla çıkaracaktır.Dahası istendiğinde çalışan aydınlatma kontrolünden enerji yönetimine kadar bir çok kontrol içerek sistem, binanın enerji maliyetlerinde ek bir tasarruf sağlar. KNX ile enerji verimliliğinin düzeyini siz seçersiniz.

Faydalar

Veri yolu sistemi bileşenleri

Schneider Electric’in KNX çözümleri, özellikle yeni binalarda esneklik, konfor, güvenlik ve

 • karlılık açısından tartışmasız avantajlar sunar.
 • Birçok ayrı sistem
 • Isıtma
 • Panjurlar
 • Aydınlatma
 • Klima
 • ...
  birbirine bağlıdır ve akıllı bir sistem oluşturur.


Uygulamalar

Schneider Electric’in KNX çözümleri birinci sınıf konutlara ve ticari sektörlere yöneliktir :

 • Oteller

 • Hastaneler

 • Okullar

 • Ofisler

 • Lüks evler

Yorumlar (0)

Yorum Yaz

Norm bms Norm bms