mail  info@normbms.com erdem.ercin@normbms.com    tel  +90 262 644 41 29 / +90 532 693 09 73 / +90 533 267 44 73 / 00994 12 555 60 58 / 00994 51 342 00 41

ÜRÜNLERİMİZ  >  Yazılım  >  İsme Göre Yazılımlar

Ampla

Üretim prosesleri performansını ve enerji kullanımını optimize etmek için metaller, maden ve mineral endüstrisi için tasarlanmış operasyon yönetimi yazılımı.

 

 

Aquis 

Operatörlerin optimum kararlar almalarını ve bu kararların etkilerini öngörmelerini sağlayan geçmiş, gerçek zamanlı ve gerçeğe dayalı tahmini veriler sunma becerisine sahip su hizmetleri için gelişmiş bir operasyon aracı.

 

 

Avantis

Gerçek zamanlı duruma dayalı izleme, gelişmiş arıza tahmini ve koruyucu bakım yönetimi sağlayan varlık yönetimi çözümleri.

 

 

ClearSCADA

Schneider Electric SCADAPack RTU'ları yönetebilme özelliği sayesinde maliyetli amaçları ortadan kaldıran, coğrafi olarak dağınık telemetri uygulamaları için optimize edilmiş ölçeklenebilir yazılım.

 

 

 

OASyS 

Petrol ve doğalgaz boru hatları ile eşsiz güvenlik ile birden fazla yedekliliğe sahip gaz dağıtım şebekeleri için ilave uygulamalar içeren görev açısından kritik, büyük ölçekli SCADA platformu.

 

 

Resource Advisor

Kurum genelinde bilgi toplamanızı, bir araya getirmenizi ve analiz etmenizi sağlayan bulut tabanlı sürdürülebilirlik platformu.

 

 

SimSci 

Ham bilgi ve tedarik zinciri yönetici, rafineri planlama ve çizelgeleme, tasarım, simülasyon, eğitim ve sürekli proses tesislerinin optimizasyonu için önde gelen yazılım çözümleri. 

 

 

StruxureWare

Bir makineyi çalıştırmanıza veya işletmenizin tamamını yönetmenize yardımcı olan yenilikçi yazılımlarla kurumsal sistemlerinizden en iyi şekilde yararlanın ve enerji verimliliği elde edin.

 

 

Termis

Tam bir şebeke görünürlüğü ile bölgesel enerji yöneticilerinin bölgesel ısıtma ve bölgesel soğutma ağları için en iyi kararları almalarını sağlayan bölgesel enerji hizmetleri için geliştirilmiş bir yazılım. 

 

 

Vijeo Citect

Tesisler ve madencilik uygulamaları için optimize edilmiş esnek SCADA çözümleri.

 

 

Wonderware

İmalat, operasyonlar ve altyapı uygulamaları için yüksek verimlilikte HMI, SCADA, MES, mobil, bilgi yönetimi, iş akışı ve platform ve OEM yazılımı.