mail  info@normbms.com erdem.ercin@normbms.com    tel  +90 262 644 41 29 / +90 532 693 09 73 / +90 533 267 44 73 / 00994 12 555 60 58 / 00994 51 342 00 41

ÜRÜNLERİMİZ  >  Yazılım  >  Fonksiyona Göre Yazılımlar

Proses Mühendisliği 

Etkili tasarım modelleme ve simülasyon tabanlı eğitim için Süreç tasarımı ve Simülasyon, süreç optimizasyonu ve operatör eğitim çözümlerini kullanarak operasyonel verimliliği en üst düzeye çıkarın.

 

 

Operasyon Planlama ve Çizelgeleme

Planlama, çizelgeleme, ticaret, ağ optimizasyonu ve kurumsal bilgi yönetimi için tek bir kurumsal tedarik zinciri yönetim yazılımı çözümü ile şirket çapında iş birliğinden en iyi şekilde faydalanın.

 

 

Varlık Yönetimi

Kapsamlı kurumsal varlık performans yönetimi platormumuz aracılığıyla kesinti ve bakım maliyetlerini düşürürken varlık performansını, kullanabilirliğini, öngörülebilirliğini ve güvenilirliğini geliştirin.

 

 

Operasyon Yönetimi

Herkesin ve herşeyin buna uygun şekilde çalışmasını sağlamak için üretim yönetimi, performans analizi, optimizasyon, kalite ve uyumluluk sağlayın.

 

 

Bilgi Yönetimi

BT/OT bilgi boşluğunu doldurun, kurum çapında verilere erişim sağlayın ve verileri herhangi bir yerde ve herhangi bir zamanada herhangi bir cihazdan eyleme geçirilebilir kavrayış elde etmek için bu verileri analiz edin.

 

 

Operasyon Kotrolü 

Basit ve karmaşık operasyonel ihtiyaçlarınızı karşılamak için teklifler hazırlamaya ve kullanmaya olanak tanıyan İnsan Makine Arayüzü(HMI) ve Denetim Kontrolü(SCADA) çözümleri ile performans üstünlüğü elde edin.

 

 

 

Kurumsal Yönetim

 

Bir makineyi çalıştırmanıza veya işletmenizin tamamını yönetmenize yardımcı olan yenilikçi yazılımlarla kurumsal sistemlerinizden en iyi şekilde yararlanın ve enerji verimliliği elde edin.

 

 

Sürdürülebilirlik Yönetimi

Kurum genelinde bilgi toplamanızı, bir araya getirmenizi ve analiz etmenizi sağlayan bulut tabanlı sürdürülebilirlik platformu.