mail  info@normbms.com erdem.ercin@normbms.com    tel  +90 262 644 41 29 / +90 532 693 09 73 / +90 533 267 44 73 / 00994 12 555 60 58 / 00994 51 342 00 41

ÜRÜNLERİMİZ  >  Yazılım  >  Sektöre Göre Yazılımlar

Petrol ve Gaz

Çözümlerimiz, petrol ve gazın etkin bir şekilde işlenmesi ve sahadan tüketiciye güvenli bir şekilde taşınması ile üretiminizi en üst düzeye çıkarmanıza ve tedarik zincirinizi optimize etmenize yardımcı olur.

 

Madencilik, Mineraller ve Metaller

Schneider Electric, güvenli, verimli bir şekilde ve çevreye duyarlı bir bağlamda çalışmanıza yardımcı olan hızlı çözümler sunar. Çevresel zorluklarla ve rakabetle başa çıkarken süreçlerinizde verimlilik sağlayın.

 

Güç

Eğitimli operatörler ve ileri proses kontrolü ile güvenli ve uyumlu operasyonlar geliştirmek kadar performansta zirveye ulaşmak da esastır.İhtiyaçlarınızı destekleyecek geniş bir portföy yönetimi ve performans analizi çözümleri sunuyoruz.

 

Yiyecek ve İçeçek/CPG

Yiyecek ve içecek/CPG çözümlerimiz, tek veya birden çok tesiste yürütülen operasyonları destekleyecek şekilde ölçeklenebilir ve tekrarlanabilirdir. Verimliliği en üst düzeye çıkarmak için operasyonlarınız hızlı, güvenli, uyumlu ve sürdürülebilir olsun.

 

Yaşam Bilimleri

Toplu iş yönetimi, kalite yönetimi, uyumluluk ve bilinçli karar verme; biyoteknoloji, medikal, hayat bilimleri ve ilaç şirketleri için hayati önem taşır. Çözümlerimiz bu sorunlara yönelik entegre teklifler sunar.

 

Altyapı 

Akıllı bir şehir, yaşanabilirlik, işlenebilirlik ve sürdürülebilirliği artırmak için dijital altyapısını ve verilerini paylaşır. Topluluklarınız için daha iyi, daha hızlı ve daha etkili kararlar almak için gerçek zamanlı, kritik verilere erişin.

 

Su ve Atık Su

Operasyonlarınızın güvenli, güvenilir, düşük maliyetli olmalarını ve düzenleyici standartları karşılamalarını mümkün kılmak için etkin su ve atık su teklifleri sunuyoruz. Bu şekilde müşterilerinize daha iyi hizmet vermenizi sağlıyoruz.

 

Kimyasallar ve Gübreler

Çözümlerimiz, birim maliyetlerini ve sera gazı emisyonlarını düşürürken, faaliyetlerinizi sürekli olarak iyileştirmek, atıkları azaltmak ve verimliliği ve kalite uyumluluğunu artırmak için değer ve sürdürebilirlik sağlar.

 

Genel Üretim

Schneider Electric çözümleri ile üreticiler; kalite, takip, envanter, sipariş karşılama ve varlık yönetimi gibi kilit alanlarda en iyi performans ve operasyon iyileştirmelerini gerçekleştirirler.

 

Kağıt Hamuru ve Kağıt

İster bir kraft hamuru, isterseniz mekanik kağıt hamuru veya kağıt yapımı organizasyonu işletiyor olun, çözümlerimiz varlık güvenilirliğini en üst düzeye çıkarmanıza ve performans ve karlılığı optimize etmenize olanak tanır.

 

Ulaşım

Ulaşım ağlarınız karmaşıktır ve güvenli, güvenilir, verimli ve uyumlu olmaları gerekir. Yüksek ölçüde ölçeklenebilir ürünlerimiz; entegre, özelleştirilebilir ve düşük maliyetli takip ve izleme çözümleri sunar.

 

Veri Merkezleri ve Ağlar

Güç, soğutma ve IT odaları için entegre yazılım, ölçüm, çevre izleme ve güvenlik çözümleri.