spaceLYnk

 

spaceLYnk bütün bina fonksiyonlarını tek bir çatı altında birleştirir

gallery/spacelynk

Özellikler

 

spaceLYnk; bina fonksiyonlarını birbirine bağlar, dolayısıyla küçük, orta ve büyük ölçekli binalar için komple bina  yönetimi sağlar.

Enerji ve bakım maliyetlerini düşüren; konfor ve esnekliği yükselten ve bina yönetimini basitleştiren merkezi bir çözümdür.

spaceLYnk, ev otomasyonu ve enerji ölçümleme için olan çeşitli protokolleri ve standartları birbirine bağlanmasını sağlayan yeni bir lojik kontrolördür.

 

Faydalar

 

spaceLYnk ile  aydınlatma, perde ve ısıtma gibi genel bina  fonksiyonlarını kontrol edebilir ve yönetebilirsiniz.

Bozuk lambaların alarm verdirmesi veya bütün bağlı cihazların durumu gibi bakım bilgisi kalıcı olarak erişilebilirdir. Bu planlama bakım çalışmalarını, özellikle genişletilmeye yatkın bina komplekslerinde  elverişli  olduğu kadar, düşük maliyetli bir şekilde yapmaya olanak sağlar.

Bunun ötesinde, yerel veya uzaktan şekilde herhangi bir zamanda erişilebilen sezgisel spaceLYnk arayüzü, anlık olduğu gibi geçmiş bina verilerini de izleyebilir

spaceLYnk  esnektir
- uyumlu çalışabilir ve çeşitli bina otomasyonu sistemlerini bağlar

spaceLYnk  kişiselleştirilebilir
- Arayüz, kişisel isteğe göre özelleştirilebilir

spaceLYnk verimlidir
- Montajı kolaydır ve tekrarlanabilir yapılandırmaya sahiptir

 

Uygulamalar

 

Küçük ve orta ölçekli binalar
Özgün kullanıcı arayüzü; enerji ölçümlemeyi, bina kontrolünü ve bakım bilgisini görselleştirir

Büyük binalar
Çeşitli sistemlerle uyumlu bir şekilde çalışabilen spaceLYnk; aydınlatma, perde  ve ısıtma kontrol sistemlerini merkezi bina yönetim sistemine (ör. SmartSruxure) bağlar.