Sultan orhan mahallesi Kışla caddesi No:68/A Gebze / Kocaeli

Özellikler

homeLYnk; limitsiz esneklik, basitlik ve verimlilik sunarak komple çözüm sağlamada kilit bir rol oynar
homeLYnk lojik kontrol cihazı çeşitli şekillerde kullanılabilir:
- KNX, Modbus, BACnet ve IP arası bir gateway
- Bellek işlevi gören ve senaryo kontrolü sağlayabilen lojik bir modül
- Web server uygulama bazlı bir kullanıcı arayüzü

homeLYnk, bütün bina fonksiyonlarını kontrol etmek için bir arayüz sunar. Akıllı telefon, tablet, PC veya dokunmatik panel gibi yerel ve mobil cihazlardan kullanılabilir. İzleme ve kontrol etme imkanı sağlar:
- Aydınlatmalar, perdeler, ısıtma ve soğutma
- Enerji ölçümleme
- Zamanlayıcı
- IP kamera

Faydalar

Ev otomasyonu uzmanı, yeni bina regülasyonlarında gerekli olan enerji farkındalığını elde etmeyi sağlayan, ev otomasyonu için kapsamlı bir uygulamadır.

Kontrol fonksiyonları; ev sakinleri ve sahipleri için konforu, güvenliği ve esnekliği artırır. Tekrarlanabilen yapılandırma sayesinde kurulum ve programlama kolaydır.
 
Arayüz, müşterilerin ihtiyaçlarına göre tasarlanabilir ki bu da rezidans uygulamaları için fark yaratan ve katma değere sahip olan gerçek bir faktördür.

Uygulamalar

  • Ev otomasyonu uzmanı; rezidans ihtiyaçlarını karşılamak için perde, aydınlatma ve ısıtma teknolojilerini birleştirir. Entegre zamanlayıcı/takvimin içine gömülü fonksiyon; sakinlerin, sıcaklığa veya yapılan aktiviteye göre varlığı ve sıcaklığı planlamasına olanak verir.
  • Ev otomasyonu uzmanı; günlük, aylık ve yıllık bazda bilgi sağladığı gibi su, gaz ve elektrik tüketimini gerçek zamanlı gösterebilir.
    Hatta, daha detaylı analiz için bilgi export edilebilir ve kişisel istatistiki ölçümlemeler tasarlanabilir.
  • Ev otomasyonu uzmanı görselleştirme platformuna, IP kameralar da bağlanabilir ve görüntüler, uzaktan bağlantı kurularak bir tablete veya akıllı telefona alınabilir


Yorumlar (0)

Yorum Yaz

Norm bms Norm bms