Sultan orhan mahallesi Kışla caddesi No:68/A Gebze / Kocaeli

Hizmet Galerisi

Özellikler

Unica Top: Unica modüler serisindeki en yüksek kaliteyi temsil eder. Unica Top, farklı türde ahşaplardan (4 renk) ve metallerden (10 renk) yapılmış kapak çerçeveleriyle tamamlanan alüminyum ve grafit kaplamalı çok çeşitli bir fonksiyonlar serisini içerir.

Unica Plus: Daha üst düzey segmentler için daha gelişmiş bir seri. Kapak çerçeveleri, Avrupa, İtalya ve Amerika montajları için 20 farklı renkte mevcuttur.

Unica Quadro: Beyaz veya fildişi fonksiyon kaplamalarıyla 14 kapak çerçevesi renk seçeneği sunan modern ve şık tasarım, sade hatlar.

Unica Allegro: 1 ile 6 modül arasında, İtalya veya Amerika montajları için. Kapak çerçeveleri 12 farklı renkte mevcuttur.

Unica Colors: Beyaz veya fildişi fonksiyon kaplamasıyla mevcuttur; beyaz ya da fildişi kapak çerçevelerine konmak üzere 20 farklı renkteki küçük iç çerçevelerle seride bir adım öndedir.

Unica Basic: Beyaz veya fildişi fonksiyon kaplamalarıyla fonksiyonel uygulamalar için tasarlanmış sade seridir.


Faydalar

Eviniz için çözümler!

 

Unica,  tam anlamıyla uluslararası, eksiksiz ve esnek bir elektrik tesisatı malzemeleri serisidir. Montaj uygulamalarına uyarlanabilir (farklı gömme montaj kutuları, vidalı veya vidasız terminaller, çok standartlı priz çıkışları, vb.).
Aydınlatma ve güç kontrolü, priz çıkışları, VDI sinyalizasyonu, koruma, konfor ve enerji tasarrufu ve kablosuz sistemdeki 150’den fazla elektrik ve elektronik fonksiyonuyla Unica, en geniş çözüm serisini sunar.
Tüm düğmelerdeki beyaz veya fildişi ya da alüminyum veya grafit kaplamalı, modaya uygun 6 farklı kapak çerçevesi serisiyle (Top, Plus, Quadro, Allegro, Colors, Basic)tamamlanan Unica tüm estetik ihtiyaçlarınızı karşılar.

Uygulamalar

  • Konut segmentleri ve üçüncül segmentler
  • Avrupa veya İtalya/Amerika montajları
  • Gömme veya yüzeye montaj
  • Zemin altı veya asma tavan, duvar montajları kanalı, kutup başları ve kutuplar.

Yorumlar (0)

Yorum Yaz

Norm bms Norm bms