Çalışanlarınızı güçlendirin ve üretim varlıklarınızın karlılığını kolay, güvenli ve hatasız bir şekilde anlayarak anlamlı bilgilere erişin ve bu bilgileri iş zekasına dönüştürün.

Tesis varlıklarınızın güvenilir ve karlı bir şekilde çalıştığından emin olarak ve yatırımınızı gelecekteki değişikliklere karşı koruyarak bu varlıkları maksimize edin.

> Karma süreçler için varlık performansını planla

EcoStruxure Plant; Bağlı Ürünler, Edge Denetimi ve Uygulamalar, Analitikler ve Hizmetler ile bağlantılı sistemlerin ölçeklenebilir tasarımını ve işletimini her katmanda bulunan sınıfının en iyisi siber güvenlikle mümkün kılarak ölçülebilir operasyonel karlılık iyileştirmelerini güvenli bir şekilde yönlendirir.

gallery/proses otomasyonu
gallery/proses otomasyonu-2
gallery/proses otomasyonu-3
gallery/proses otomasyonu-4

Çalışanlarınızı, varlıklarınızı, verilerinizi ve müşterilerinizi korumak için güvenli ve güvenli operasyonlar sağlayın

Akıllı dijital teknolojilerin verimli kullanımı sayesinde optimize edilmiş tedarik ve tüketimle enerji açısından bağımsız bir işletme olun.

> Eastlink'in enerjiyi nasıl optimize ettiğini görün

gallery/proses otomasyonu-5

EcoStruxure Augmented Operator Advisorile gerçek zamanlı bilgilere hemen, her zaman ve her yerden ulaşabilirsiniz. Bu isteğe bağı özel uygulama operasyonel verimliliği artırılmış gerçeklik teknolojisi ile yükseltirken, operatörlerin anlık ver ve sanal nesneleri panoya, makineye veya tesise aktarabilmesini sağlar.

 

EcoStruxure Machine Advisor dijital hizmet platformu, makine üreticilerinin mükemmel ve güvenilir makine işlemleri sağlamak için optimum altyapı koşulları oluşturmasına yardımcı olmak üzere varlık durumunu değerlendirir.

Modernizasyon ve iyileştirmeler

 

uzmanlarımız, mevcut otomasyon sistemlerinizi değerlendirir ve sizin için en uygun olan iyileştirme stratejisini sunar.

Endüstriyel Siber Güvenlik 

 

Endüstriyel kontrol sistemlerinizi (ICS) siber tehditlerden koruyun.

 

Güvenlik Servisleri 

 

Güvenlik hizmetlerimiz tesislerinizin ve ekipmanlarınızın iyi tasarlanmasını, güvenli şekilde çalıştırılmasını ve doğru şekilde muhafaza edilmesini sağlar.

 

Performans  Optimizasyonu

Uzmanlarımız; HMI tasarımı alarm yönetimi ve kontrol döngüsü ayarı konusunda endüstriyel üretim zorluklarını proaftif şekilde karşılamaya yardım eder.

Bakım ve Destek 

 

Donanım ve yazılım sistemlerini etkili bir şekilde muhafaza ederek kritik yatırımları koruyun ve bütün sistemlerin her zaman güncel olduğundan emin olun.

Operasyon Danışmanlığı 

 

Uzmanlarımız, sistem yatırımlarını optimize etmeye yardımcı olur., böylece siz varlık performansına, yönetmelik uygunluğuna, gerçek zamanlı kontrole ve çok daha fazlasına odaklanabilirsiniz

Tasarım, Mühendislik ve Uygulama

 

Uzmanlarımız, projenizin zamanında, bütçe sınırları dahilinde ve üstün kaliteye sahip şekilde sunulmasını sağlar.

Eğitim

 

İş gücünüzün etkinliğini maksimum seviyeye çıkarmak için 200'den fazla kurs ve öğrenme çözümü.