NORM OTOMASYON ELEKTROMEKANİK İTHALAT İHRACAT SANAYİ İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ; Bir Otomasyon Mühendisliği şirketidir. Kuruluşundan itibaren Teknolojik gelişmeleri çok yakından takip eden, yerel varlığı ve uluslararası uzman ekibi ile konusunda sektör tecrübesine sahip yönetim kadrosunun liderliğinde , Otomasyon Şirketi olarak piyasada yer almaktadır. Norm Otomasyon ‘’Güvenlik ve Bina Yönetim Sistemleri, Kontrol ve Endüstriyel Otomasyon Sistemleri,  Akıllı Pano & Alçak Gerilim Pano Sistemleri, KNX Akıllı Ev Otomasyonu Sistemleri,’’ uygulamasını gerçekleştiren Otomasyon Mühendisliği firmasıdır.

 

NORM OTOMASYON ELEKTROMEKANİK İTHALAT İHRACAT SANAYİ İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ takımında, birçok uluslararası projeye imza atmış personel yer almaktadır.Kültür Merkezi, Hospital, Autopark, Konğre Merkezi, Residence Ofis & Hotel Projeleri, Alışveriş Merkezi, Villa Projeleri öne çıkanlardan birkaçıdır.

 

NORM OTOMASYON ELEKTROMEKANİK İTHALAT İHRACAT SANAYİ İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ amaçı; uzman mühendisi ve piyasa deneyimi olan, Uluslararası Firma teknolojileri ile, projenizin için doğru ve ekonomik bir çözüm sunması. 

 

NORM OTOMASYON ELEKTROMEKANİK İTHALAT İHRACAT SANAYİ İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ hedefi; "Müşteri Memnuniyeti". yatırım ve eğitimli personel dayalı hizmet. Şirketimizde güvene dayalı bir sinerji var. Biz en iyi şekilde müşterilerimize bu güven ve beraberliği yansıtmaktayız.. Müşterilerimizin güveni, önceliğimizdir. Biz projelere doğrudan personelimizin yüksek teknik kalitesini uyguluyoruz ve bu da müşteri memnuniyetini getiriyor.

 

Vision & Mission

 

Değişimleri öngören dinamik yapısıyla  NORM OTOMASYON ELEKTROMEKANİK İTHALAT İHRACAT SANAYİ İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ liderlik, öncülük ve yaratıcılık vizyonuna sahiptir.Sektöre duyduğumuz güvenle uygulamakta oldugumuz odaklanma ve değişimi yönlendirebilme stratejisi bu vizyonun bir parçasıdır. Firmamız; yatırımları ile Sektörde ekonomisinin lider katılımcılarından biri olmayı , büyüme ve karlılık potansiyelleri ile daha fazla katma değer yaratmayı , ekonomik büyümenin yanı sıra kurumsal vatandaşlık kültürünü geliştirerek biz bilinci ile sosyal gelişime katkıda bulunmayı ve örnek bir şirket olarak sektörüne öncülük etmeyi vizyon edinmiştir.

 

NORM OTOMASYON ELEKTROMEKANİK İTHALAT İHRACAT SANAYİ İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ kurulduğu ilk günden beri oluşturduğu ilk’leri sunma , öncü olma ve liderlik etme özelliklerini başarı ile geliştirmeye devam edecektir.

 

Kalite politikamız

 

Müşterilerimizin beklentilerini tam olarak karşılayan, proje ve çözümleri üreten bir anlayış içinde güvenilir şirket olarak yolumuza devam ediyoruz. Bulunduğumuz topluma ve çevreye saygılı, dürüst bir kuruluş olmayı ve İş hacmini sürekli geliştirerek dünya ekonomisine katkıda bulunarak takım ruhu ve dayanışma ile hizmetlerimize devam etmekteyiz. Müşterilerimizin karşılaşmış oldukları sorunları, kendi sorunumuz bilerek hızlı ve kalıcı çözümler üretmek her zaman önceliğimizdir.

 

NORM OTOMASYON ELEKTROMEKANİK İTHALAT İHRACAT SANAYİ İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Ailesi olarak; Kalite felsefesini esas alarak, personel ve şubelerimizde birlikte takım ruhu içerisinde şirket ve birim hedeflerine ulaşmayı tüm çalışmalarında en iyi hizmet bilincini tesis etmeyi kalite Politikası olarak belirlemiştir.