mail  info@normbms.com erdem.ercin@normbms.com    tel  +90 262 644 41 29 / +90 532 693 09 73 / +90 533 267 44 73 / 00994 12 555 60 58 / 00994 51 342 00 41

 

''Otomasyon sistemleri ile konfor ve güvenliğinizi sağlıyoruz.''

Diğer Bağlantılar

Akım Korumalı Priz

Neden Akım Korumalı Priz?

 

Günümüzde bulut tabanlı işletmeler ve büyük verinin müthiş hızına ayak uydurabilecek bir veri merkezine ihtiyacınız var. Verilerinizi güvende tutarken güvenilir, verimli ve ölçeklendirilebilir bir veri merkezi olmalıdır. Veri merkezi planlama, tasarlama ve oluşturma sürecini sadeleştirip hızlandırırken iş performansınızı artırmak için veri merkezi yönetimini otomatikleştirerek ve entegre ederek bütün fiziksel altyapınızı izleyebilmeli ve kontrol edebilmelisiniz.

 

Gerilim Dalgalanmaları ve Elektrik Hattındaki Gürültü ve Parazitlere Karşı Kusursuz Koruma

Akım Korumalı Priz - Performans

APC akım korumalı priz  performans serisi tüm elektronik hassas cihazlarınız ve veri hatlarınız için eksiksiz koruma sağlar.

 

Akım Korumalı Priz - Ev/Ofis

Günlük ufak dalgalanmalar olarak değerlendirilebilecek olan elektriksel gürültüler bile elektronik aletlerinizin performansını düşürebilir, kullanım ömrünü kısaltabilir. APC akım korumalı prizler tüm elektronik cihazlarınız için maksimum koruma ve USB çıkışlarıyla en üst düzey kullanılabilirlik sağlar.

 

Akıl Korumalı Priz - Hassas Elektronikler

Yıldırım ve elektrik problemleri yüzünden oluşabilecek hasar verici aşırı gerilim dalgalamalar elektrik ve veri tesisatınızda dolaşabilir, hassas elektronik cihazlarınıza zarar verebilir ve çalışma verilerinizi kaybetmenize yol açabilir. APC akım korumalı prizler tüm bu tehditlere karşı tam koruma sağlar.

 

Gerilim Dalgalanmalarına Karşı Koruma

 

Standart Alternatif Metin

Gerilim Dalgalanmalarına Karşı Koruma

Her gün gerçekleşebilecek orta ve küçük ölçekli güç dalgalanmaları elektronik cihazlarınızı tamamen kullanılmaz hale getirmese de hassas elektronik ekipmanlarınızın kullanım ömrünü azaltır. Akım korumalı prizlerin içerisinde bulunan mekanizma ile bağlı olduğu ekipmanı elektromanyetik ve radyo frekansının parazitlerden korunmasını sağlar.

 

 

Default Alternative Text

Elektriksel Aşırı Gerilim (Surge) Koruması

Hassas elektronik cihazlar büyük güç dalgalanmalarında tamamen kullanılmaz hale gelebilir. Özellikle LCD ekranlar, yüksek performans bilgisayarlar, ses sistemleri, projektörler büyük güç dalgalanmalarıyla akım korumalı prize bağlı olmadığı takdirde kullanılmaz hale gelebilir.

 

 

Nasıl Kusursuz Koruma Sağlar?

 • Default Alternative Text

  Aşırı gerilime karşı koruma yaptıktan sonra içerisindeki devre mekanizması zarar görse bile şebekeden gelen gücü keserek bağlı ekipmanı korumaya devam eder.Bu özellikle birlikte bağlı ekipmanlara kusursuz koruma sağlanır.

   

   

 • Standart Alternatif Metin

  Akım korumalı priz üzerindeki LED ışıklar toprak hattınızın güvenliğini ve aşırı yük hakkında uyarır ve zamanında önlem almanızı sağlar.

   

   

 • Default Alternative Text

  APC Akım Korumlı prizlerde bulunan USB çıkışları sayesinde cep telefonu, tablet gibi elektronik cihazlarınızı şarj etmek için ek bir giriş harcamazsınız.

   

   

 

 

Kesintisiz Güç Kaynağı

Back-UPS®

 

APC by Schneider Electric üç farklı Back UPS güç kaynağı serisi ile aşırı gerilim dalgalanmalarında elektronik cihazların koruması, elektrik kesintilerinde olası veri kaybını önlemek ve çalışma sürekliliğini sağlamak için akü yedeği sağlıyor. 

APC Back UPS BX & Back UPS Pro BR serilerinde elektronik cihazların korunmasında büyük öneme sahip olan Otomatik Gerilim Düzeltme (AVR), BE ve BR serilerinde enerji verimliliği sağlayan ECO MOD ve tüm serilerde uzaktan yönetme kabiliyeti sunan PowerChute yazılımı gibi pek çok yenilikçi özelliğe sahip. 

APC Back UPS BX, BE ve Black UPS Pro BR serileri hem şebeke gerilimindeki değişimlerde cihazları korumak üzere akım korumalı priz görevi üstleniyor hem de elektrik kesintilerinde akü yedeği olarak çalışma sürekliliği sağlamanıza yardımcı oluyor.

 

Smart-UPS®

 

Entegre kritik güç ve soğutma hizmetlerinde global bir lider olan APC by Schneider Electric, dünya genelinde 40 milyon kişinin kullandığı Smart UPS’ler ile IT Kullanıcılarına birçok imkan sağlıyor. 

 • APC Smart-UPS çözümleri ECO mod özelliğiyle %97'ye varan çevrimiçi verimlilik oranları elde ediyor ve ısı kaybı ile soğutma maliyetlerini düşürüyor. 
 • LCD ekran sayesinde UPS güç durum, verimlilik, enerji tüketim izlenebilirliği.
 • Smart-UPS serileri dünyanın önde gelen IT üreticilerinin verimli ENERGY STAR dereceli sunucuları ile birlikte çalışabilme imkanına sahiptir.

 

Neden APC by Schneider Electric?

 • Standart Alternatif Metin30 yılı aşkın tecrübe ile UPS ve veri merkezi çözümleri konusunda dünya lideri olan APC, dünya çapında 60 milyonu aşkın kurulu tek faz UPS sistemine sahiptir. Energy Star sertifikalı ilk UPS’lere sahip olan APC, uzaktan izlenebilme ve yönetilebilme özelliklerine de sahiptir.
 • Standart Alternatif MetinEnergy Star sertifikalı Smart UPS SMT & SRT Serileri ve Back UPS Pro Serilerinde enerji ölçüm özelliği sayesinde korunan ekipmanların tükettiği enerji kW/saat bazında gözlemleyerek enerji tüketimini azaltabilirsiniz.
 • Default Alternative TextPowerChute Uzaktan İzleme ve Yönetim yazılımı sayesinde Back UPS®, Back UPS Pro®, Smart UPS® ve Smart UPS® On-Line serilerini uzaktan izleme ve yönetme imkanına sahipsiniz.

 

 •  
 •