mail  info@normbms.com erdem.ercin@normbms.com    tel  +90 262 644 41 29 / +90 532 693 09 73 / +90 533 267 44 73 / 00994 12 555 60 58 / 00994 51 342 00 41

 

''Otomasyon sistemleri ile konfor ve güvenliğinizi sağlıyoruz.''

Eviniz için Çözümler

ELEKTRİK GÜVENLİĞİ

 

Eviniz, her zamankinden daha güvenli

Evinizi, test edilmiş elektrik güvenlik çözümlerini kullanarak aileniz ve değerli eşyalarınız için daha güvenli bir yer haline getirin.

 

Evinizi daha güvenli bir alana dönüştürün

Elektrik sisteminizin en son değişiklikleri kapsamasını sağlamak, evinizin emniyetini sağlamak açısından önemlidir. Daha güvenli bir ortamın ve kesintisiz bir güç kaynağının keyfini çıkarabilmek için, düzenli kurulum iyileştirmelerinin gerçekleştirilmesi esastır. Schneider Electric'in sunduğu endüstri lideri teknolojiler ile evinizin emniyetini artırabilirsiniz ve bu sayede kafanız rahat olur.

 
 
 

Gerçekler

 • 70 milyon

  Avrupa'da elektrik güvenliği olmayan hane sayısı

   

 • %40

  Evdeki elektrik kazalarında 9 yaşın altındaki çocukların dahil olduğu ölümlerin oranı

   

 • 350.000

  İngiltere'de her yıl elektrik çarpması nedeniyle ciddi yaralanmalara maruz kalan kişi sayısı

   

 • 12

  Avrupa'da her gün evde çıkan yangın sonucu ölen insan sayısı

   

 • %50

  Yangın kazalarının elektrik hatalarından kaynaklanan oranı

   

   

   

 • %5

  güvenli elektrik tesisatının konut değerindeki payı

 •  

   

   

 

 

ELEKTRİKSEL GÜVENLİK BİLEŞENLERİ

Kurulumunuzun güvenliği için önemli olan beş temel alanı inceleyin. Elektrikle ilgili riskleri en aza indirin ve evinizde güvende olduğunuzu hissedin.

 

Evin korunmasına dair ilkeler

 

İnsanların korunması

Arızalı bir priz veya güç kablosu elektrik çarpmasına neden olabilir. Kaçak akım tahrikli devre kesicilerimiz, kaçak akımı algılar ve elektrik çarpmalarını önlemek için gücü 15 milisaniyeden daha kısa bir sürede keser.

Evin korunması

Elektrik arızaları, evde yangın çıkmasına neden olabilir. Akıllı panolarımız, evinizdeki elektrik tesisatının güvenliğini kontrol ederken, duman dedektörlerimiz herhangi bir duman belirtisini en kısa sürede tespit eder.

Elektronik cihazların korunması

Elektronik cihazların çoğu elektrik kesintilerine karşı duyarlıdır. Geniş aşırı gerilim koruması ve parafudur ekipmanı yelpazemiz, cihazlarınızı gerilim düşüşü ve aşırı gerilimlere karşı korur.

 

En iyi Elektrik Koruması

 

Ailenizle birlikte daha güvenli bir ev ortamında vakit geçirmenin ve rahatlamanın keyfini çıkarın. Güvenlik ürünlerimiz ve çözümlerimiz, evinizi, sevdiklerinizi ve eşyalarınızı görünmez elektrik tehlikelerine karşı korur; böylece daha huzurlu bir yaşamın tadını çıkarabilirsiniz.

 

 

STİL

Sizin eviniz, sizin tarzınız

Şık, kişiselleştirilebilir zengin anahtar ve priz yelpazesi ile kişiliğinizi iç tasarımınızla ifade edin.

 

 

 

Eviniz için doğru son rötuşları yapın

Eviniz tuvalinizdir; size farklı renkler, şekiller ve malzemelerle denemeler yapmanız için harika bir fırsat verir. Çok çeşitli elektrik kaplamaları, anahtarları ve prizleri ile herkes için bir seçenek var - zevkinize uyanı bulun.

 

Gerçekler

 • 150

  Dünya genelinde mevcut anahtar ve priz tasarımları
 • 15

  2009'dan bu yana kazanılan tasarım ödülleri

   

 • 454

  Mevcut anahtar rengi

   

 

 

 

Elektrik Donanımlarınız için Cesur Bir Tarz

Odace, pratik olarak tüm iç mekan tarzlarını, kişisel zevkleri ve yaratıcı konseptleri tamamlayıcı nitelikte tasarlanmış kapsamlı bir anahtar ve priz serisidir. Yüksek kaliteli malzemelerle üretilmiş, güvenlik üzerine odaklanan ürün yelpazesi, ev renovasyonları için mükemmel bir seçim sunar.

Sınırsız olanaklar

Merten System M serisi anahtarlar, gömülü etkinlik ve zeka ile işlevsellik ve konfor sağlar. Çok sayıda premium tasarım serisi, tüm tarzlara veya zevklere uygun doğru seçimi garanti eder.

Yerinde Kıvrımlar

Lisse serisinin pürüzsüz çizgileri, modern iç mekanlara zarif bir şıklık katıyor. Detaylara özen gösterilerek tasarlanan Lisse kablo bağlantı aksesuarları, stil ve performansın mükemmel bir karışımını sunar.

Birbirinden farklı stiller

Exxact, standarttan üst segmente kadar farklılaşan geniş bir tasarım, renk, malzeme ve fonksiyon yelpazesine sahiptir. Hızlı ve kolay kurulum için tasarlanmış bu ürünler, yükseltme ve tadilat çalışmaları için mükemmeldir.

 

ŞIK KAPLAMALAR

Güzel bir evin sırrı ayrıntılarda saklıdır. Dünyanın dört bir yanından gelen farklı zevkler ve gereksinimler doğrultusunda tasarlanan ürün çeşitlerimiz ile evinize sorunsuz bir şekilde uyum sağlayacak ve tarzınızı tamamlayacak kaplamaları kolayca bulabilirsiniz.

 

Products for a stylish home

 

      Odace anahtar              System M                        Exxact                          Lisse                       Orion                    

 

 

KONFOR

 

Sizin eviniz, sizin rahatınız

Akıllı anahtarlar, prizler ve ısıtma kontrolü seçeneklerini ekleyerek evinizin konforunu artırın.

 

 

Beş yıldızlı konforu evinize getirin

İster mükemmel sıcaklık ayarı, ister aydınlatma ayarı olsun, eviniz esnek bir şekilde tercihlerinize göre uyarlanabilmelidir. Akıllı ısıtma ve aydınlatma yönetimi çözümlerimiz, evinize daha fazla rahatlık getirmenize yardımcı olur. Böylece rahat ve sorunsuz bir hayatın keyfini çıkarabilirsiniz.

 
 

Gerçekler

 • >500

  2022 itibariyle tipik bir aile evinde bulunabilecek akıllı cihaz sayısı
 • 50+ yıl

  Ev otomasyonu ve elektrik dağıtımında Schneider Electric deneyimi

   

 • %30'a kadar

  Akıllı ev çözümleri kurularak enerji tüketiminde sağlanabilecek azalma

   

 
 

Aydınlatma Yönetimi

Elleriniz doluyken ışıkları yakmakta zorlanıyor musunuz? Gömülü hareket dedektörüne sahip akıllı aydınlatma sistemlerimiz, siz odaya girerken ve çıkarken ışıkları otomatik olarak açar ve kapatır. Ayrıca dimmerlerimiz ve otomatik panjur kontrolü, eviniz için mükemmel bir aydınlatma sağlamanıza yardımcı olur.

 

Dimmers for your home

    

    Orian dimmer               Argus Hareket                Odace Hareket            Merten Hareket           Wiser Odace

                                         Dedektörü                        Dedektörü                   Dedektörü                    Aydınlatma

 

Isıtma Yönetimi

Çok sıcak veya çok soğuk hissettiğiniz günler sona eriyor. Termostatlarımız sıcaklığı sizin programınıza özel otomatik olarak ayarlar. Isıtma sisteminiz ne zaman evde ve ne zaman dışarıda olduğunuzu öğrenir ve iyi bir gece uykusu çekebilmeniz için sıcaklığı nasıl ayarlayacağını bilir.

 

Thermostats for your home

    

            Odace                            Merten                      Unica                       Exxact                       TH-THP