mail  info@normbms.com erdem.ercin@normbms.com    tel  +90 262 644 41 29 / +90 532 693 09 73 / +90 533 267 44 73 / 00994 12 555 60 58 / 00994 51 342 00 41

 

''Otomasyon sistemleri ile konfor ve güvenliğinizi sağlıyoruz.''

Biz Kimiz

 

NORM OTOMASYON ELEKTROMEKANİK İTHALAT İHRACAT SANAYİ İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Bir Otomasyon Mühendisliği şirketidir. Kuruluşundan itibaren Teknolojik gelişmeleri çok yakından takip eden, Yerel varlığı ve uluslararası uzman ekibi ile konusunda sektör tecrübesine sahip yönetim kadrosunun liderliğinde , Otomasyon Şirketi olarak piyasada yer almaktadır “Bina Yönetim Sistemleri / Akıllı Ev Otomasyonu "Otomasyon Mühendisliği firmasıdır.

 

NORM OTOMASYON ELEKTROMEKANİK İTHALAT İHRACAT SANAYİ İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ takımında, birçok uluslararası projeye imza atmış personel yer almaktadır. Haydar Aliyev Kültür Merkezi, Hospital, Autopark, Konğre Merkezi öne çıkanlardan biridir.

 

NORM OTOMASYON ELEKTROMEKANİK İTHALAT İHRACAT SANAYİ İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ amaçı; uzman mühendisi ve piyasa deneyimi olan, Schneider Electric teknoloji ile, projenizin için doğru ve ekonomik bir çözüm sunması. 

 

NORM OTOMASYON ELEKTROMEKANİK İTHALAT İHRACAT SANAYİ İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ hedefi; "Müşteri Memnuniyeti". yatırım ve eğitimli personel dayalı hizmet. Şirketimizde güvene dayalı bir sinerji var. Biz en iyi şekilde müşterilerimize bu güven ve beraberliği yansıtmaktayız.. Müşterilerimizin güveni, önceliğimizdir. Biz projelere doğrudan personelimizin yüksek teknik kalitesini uyguluyoruz ve bu da müşteri memnuniyetini getiriyor.

 

 

''Otomasyon sistemleri ile konfor ve güvenliğinizi sağlıyoruz.''