gallery/elektrik çözümleri

Evler, binalar, veri merkezleri, altyapı ve endüstriler için enerji yönetimi ve otomasyonunun dijital dönüşümüne liderlik ediyoruz. Teknolojilerimiz her yerde, herkes için ve her zaman hayatın devam etmesini sağlıyor.

EcoStruxure; Evlerde, Binalarda, Veri Merkezlerinde, Altyapı ve Endüstrilerde kullanılabilen IoT özellikli, tak ve çalıştır, açık, ortak çalışılabilir mimarimiz ve platformumuzdur.

 

Enerji performansı, binada oturanların konforu ve mühendislik verimliliği için bina otomasyonu ve yönetim sistemi inovasyonu.

Bulutta ve edge'de güvenilirlik ve operasyonel verimlilik sağlayan endüstri lideri veri merkezi teknolojileri.

Elektrik şirketlerinin akıllı şebekeler oluşturmasını ve sürdürülebilir, verimli ağlar için yenilenebilir güç üretimini entegre etmesini sağlayan çözümler.

Daha güvenli, daha güvenilir, verimli, karlı ve sürdürülebilir endüstriyel operasyonlar için yenilikçi çözümler.

İyileştirilmiş bağlantı sunan emniyetli, güvenilir ve verimli IoT özellikli elektrik dağıtımı; gerçek zamanlı operasyonlar ve akıllı analizler.

IoT'nin gerçek potansiyelini ortaya çıkarmak için sınıfının en iyisi OT çözümleri ve en yeni BT teknolojilerini bir araya getiren dijital yapı taşı.

Enerji tüketiminizi optimize edin, sağlıklı ve verimli bir çevrenin devamlılığını sağlayın, eskiyen tesisleri güncelleyin ve entegre çözümlerinize her an, her yerden bağlanın.

Bir ev yalnızca estetikle değil, aynı zamanda ne hissettiğinizle de ilgilidir. Schneider Electric'te, hem evinizin görünümünü hem de yaşam tarzınızı geliştirecek, enerji faturalarınızı azaltacak ve ailenizi ve anılarınızı koruyacak yenilikçi çözümler geliştiriyoruz.